באיזה גיל הילד שלך?     0-3 חודשים   |   3-6 חודשים   |   6-12 חודשים   |   1-2 שנים   |   2-3 שנים   |   גילאי גן   |   גן חובה   |   ביה"ס היסודי   

אודות האתר

מאת: צוות האתר

המאמר מתאים לכל הגילאים

מהו הלול?


הלול הוא אתר האינטרנט המקיף ביותר בעברית בנושאי הורות וילדים.
האתר מיועד להורים - כאלה שילדיהם נולדו זה עתה, הורים לפעוטות והורים לילדים גדולים יותר - וכן לכל מי שמתעניין בנושאי הורות וגידול ילדים.

הורות היא אחת המשימות הקשות והמאתגרות ביותר בחיינו, ואנחנו מניחות שגם בשלכם. היא אינה פשוטה כלל. הדילמות משתנות ומתגברות ככל שהילדים מתבגרים ומשפחותינו גדלות. גם האושר וההנאה שבגידול הילדים הולכים ותופחים עם הזמן. מטרתנו היא ללוות את ההורים בנתיב יפה אך מאתגר זה, ברגעים הקשים וברגעים המהנים כאחד, לספק תוכן איכותי ומקורי ועצות מעשיות לחיי היומיום – מהורים ומאנשי מקצוע כאחד.
אנחנו מאמינות בהורות בגובה העיניים, ועל כן תמצאו באתר מידע עשיר ומקיף, הכולל מאמרים מפרי עטם וניסיונם של הורים אחרים, בד בבד עם מאמריהם של מומחים מקצועיים בנושאים שונים.


מי במערכת הלול?


הלול הוא אתר של הורים למען הורים. מערכת הלול כוללת אמהות לילדים בגילאים שונים – מתינוקות צעירים ועד לילדים בגיל בית ספר. אנחנו חיות את הנושאים שעולים באתר, ודוגלות בכך שהאתר יהיה עדכני, מחובר להורים ולצרכיהם, ותמיד עם האצבע על הדופק.


מה באתר?


תוכלו למצוא בלול מאמרים, עצות, רעיונות וטיפים וגם תחושה של קהילה. כל התוכן באתר נוצר על ידי הורים אחרים, כמונו, ועל ידי אנשי מקצוע. אין באתר תוכן שיווקי נסתר או כתבות "מטעם" – אנחנו מאמינות שבאתר להורים אין מקום לתוכן כזה, וכי תוכן שבא מהורים או אנשי מקצוע עבור הורים אחרים עדיף שבעתיים.
השתדלנו לארגן ולהציג את התוכן הרב המצוי באתר כך שלכם, הגולשים, יהיה נוח וקל לאתר אותו ולהשתמש בו. המדורים הראשיים עוסקים בפנים השונים של חיינו כמשפחות, ותחתיהם תוכלו למצוא שפע של מידע:

מתפתחים – מלידה ועד לבית הספר, מהחיוך הראשון ועד למחלת הילדות הראשונה, מדור זה עוסק בכל קשת תחומי ההתפתחות השונים. תוכלו למצוא במדור מידע בריאותי ומאמרים מפרי עטם של רופאים, רופאי שיניים ומטפלים שונים, התייחסות להתפתחות הפיזית והפסיכולוגית של הילד, מאמרים בנושאי בטיחות, מסגרות חינוכיות ודילמות העולות מחינוכם של הילדים.

חוגגים - מהתפוח בדבש ועד לטנא של שבועות, תמצאו במדור התייחסות לכל החגים והמועדים – ביצירה, מתנות ובילויים לחג. ימי ההולדת של הילדים הם סיבה למסיבה לא פחות מכל חג לאומי אחר, ולכן מוקדש להם מקום של כבוד במדור זה – רעיונות לחגיגות, הצעות לעוגות יום הולדת מעשה בית, ומתנות שהומלצו על ידי הורים הם רק חלק מהתוכן העשיר שבמדור.

אוכלים – "גמרת את האוכל מהצלחת?" - לאוכל יש מקום בפני עצמו בלול (ובחיים של כולנו). כאן תוכלו למצוא את מאגר המתכונים העשיר והמקיף ביותר לילדים ולהוריהם. כמו כן תמצאו מאמרים ייחודיים העוסקים בתזונת תינוקות וילדים – מהנקה ועד לסנדביצ'ים להפסקת עשר- תפריטים, ורעיונות לארוחות.

מבלים – בבית או בחוץ, בחורף או בקיץ, בהצגה או בטיול – תוכלו למצוא במדור רעיונות, הפעלות, פעילויות יצירה והצעות לבילויים בטבע או במוסדות תרבות. כאן תמצאו גם את מאגר הספרים הייחודי של הלול – ספרים שהומלצו על ידי הורים וכתבות בנושאי ספרות.

תכל'ס – כל מה שהורים עסוקים צריכים: החל מעצות אופנה להורים מותשים ועד לארגון הבית, חדר הילדים ואפילו המחשב האישי כך שיתאים לנו ולילדים שלנו.

הורים – אנחנו תמיד רוצים לדעת מה חושבים הורים אחרים, מה היו עושים במקומנו. במדור זה תוכלו למצוא את כתיבתם של הורים אחרים על חווית ההורות הפרטית שלהם, וסקרים שבהם אנחנו רוצים לשמוע את קולכם – איך נראית ההורות שלכם.


הניוזלטר של הלול


עדכון דו-שבועי המגיע ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, אודות חידושי האתר, מאמרים עדכניים ונושאים שיעניינו אתכם כהורים.
הניוזלטר אינו מסמך שיווקי, ואנחנו מתחייבים כי כתובת הדואר האלקטרוני שלכם לא תועבר לכל גורם אחר.


למי שייך הלול?


הלול שייך לחברת ספירלה, תוכן ומדיה בע"מ, הנמצאת בבעלות חברות מערכת הלול.


© כל הזכויות שמורות